Наши контакты

 

ООО „Проскурів-Термо”

29025, г. Хмельницкий,
ул. Курчатова, 8/10А,
тел.факс: 
(0382) 78-38-87,

(067) 3833319

e-mail: proskuriv-termo@mail.ru

 

Газові котли

There are no translations available.

Компанія ТОВ "Проскуров-Термо" випускає широкий асортимент продукції для обладнення систем опалювання і водопостачання. Серед представлених товарів завжди великий вибір газових котлів опалювання, електрокотлів за цінами виробника.
Газові котли можуть бути встановлені тільки при наявність газопроводу. Оскільки, ціна на газ в Україні у декілька разів дешевше, ніж в Європі, газові котли є найбільш вигідними для українського споживача. Роблячи вибір, візьміть також до уваги, що газові котли, виготовлені Компанією ТОВ "Проскуров-Термо" мають конкурентні ціни і високий рівень безпеки. Ми потурбувалися про привабливий зовнішній вигляд газових опалювальних котлів. Придбавши газовий котел, Ви оціните його компактність, і зручний інтерфейс. Продукція нашого підприємства, представлена в цьому розділі, оснащена високоефективними теплообмінниками, надійна і безпечна за рахунок застосування високоефективної автоматики Honeywell, проста в обслуговуванні і ремонті. Застосовуючи котли "Проскурів" ви можете добитися економії в споживанні газу до 30%, і при цьому досягти ККД - до 93%.
Сфера застосування цього устаткування досить широка. Вони можуть використовуватися для опалювання котеджів, заміських будинків, нежитлових приміщень, а так само для індивідуального опалювання квартир. Завдяки компактним розмірам, опалювальному устаткуванню, зробленому на заводі ТОВ "Проскуров-Термо" неважко підібрати місце у будь-якому приміщенні на кухні, в коридорі, передпокої і так далі
Для різних сфер застосування робляться газові котли двох модифікацій : з природною тягою (чи відкритою камерою згорання) і з примусовим видаленням продуктів згорання (чи із закритою камерою згорання).

Знизу представлені газові котли, які виробляються нашим підприємством :

Газові котли АОГВ-7 „Проскурів”
Газові котли АОГВ-10 „Проскурів”
Газові котли АОГВ-13 „Проскурів”
Газові котли АОГВ-16 „Проскурів”
Газові котли АОГВ-10В „Проскурів”
Газові котли АОГВ-13В „Проскурів”
Газові котли АОГВ-16В „Проскурів”
Газові котли АОГВ-20В „Проскурів”
Газові котли АОГВ-24В „Проскурів”
Газові котли АОГВ-30В „Проскурів”
Газові котли АГОВ1-50 „Проскурів”
Газові котли АГОВ1-98 „Проскурів”

  free pokerfree poker

Создание сайта Хмельницкий AVO-web студия